Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Hosting up to 10 guests, the 2-bedroom Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Villa is located in a beach area, around 6 km from Sao Joao Church.
Ministro Victor Konder International airport can be reached within 10 minutes drive, and natural attractions like Navegantes Beach are approximately 25 minutes' walk away. This accommodation is within 7 km of the Itajai Pier, and the Parish of the Most Blessed Sacrament is 4.8 km away. Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Villa is about 10 minutes by car from the Catholic church "Santuario Nossa Senhora dos Navegantes", popular with worshippers as well as tourists.
The holiday home comes with a living room and overlooks the garden.
Guests are welcome to cook their own meals in a fully-equipped kitchen of this Navegantes accommodation. Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Villa is in the vicinity of diner Duky Lanches.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ιδιωτική παραλία
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Ministro Victor Konder από η Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα;
Η Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Ministro Victor Konder. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Temporada Aconchegante 10 Pessoas Navegantes Sc Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.